KTM 690 Supermoto R
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 690 Supermoto R 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 102 mm |
|---|---|
| Výkon motoru | 64 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.8 |
| Startér | Elektrický |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Posunutí | 654 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadní náprava
| Značka | WP |
|---|
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Technologie | radiální |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Rozvor | 1472 mm |
| Výška sedla | 880 mm |
| Suchá hmotnost | 154 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 690 Supermoto R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto R Historie
KTM 690 Supermoto R 2008

63 HP
654 cm³
154 kg
127 582,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto R 2007

98 HP
942 cm³
189 kg
FAQ KTM 690 Supermoto R
- Jaká je současná tržní cena KTM 690 Supermoto R?
- Současná tržní cena KTM 690 Supermoto R, rok výroby 2009, je 125 310 CZK s průměrně najetými 23 090 km.
- Který je lepší? KTM 690 Supermoto R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 690 Supermoto R?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů KTM 690 Supermoto R.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 690 Supermoto R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny KTM 690 Supermoto R dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 690 Supermoto R?
- Na trhu je po KTM 690 Supermoto R průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.